Sign in with Twitter

Type the topic in any language to check out real time results of Who's Talking on Social Media Sites


Trending Topics: ポンプ停止Lanet Okul#QueenElizabethTEM Otoyolu'ndaCardiff NorthCandece#アイマス100周年にありがちなことGünaydın Fenerbahçeliler#olmalıバームクーヘンエンド#ShotsHasVideo#QuandoBateAquelaFome#hazırız#EskiSevgilimÇıkıpGelseTTYapilir SkypeUmursamaazAdam#BlueLikeHalseyTenho 1,54#askrola#420Regrets#DJSkullBlondieNaFabrika#OkuldanNefretEdiyorumÇünküフォロー外"Rio"#AhmedArifBryan Priceタコベル#covetme#FFSmartNationAt 7Yemen'eフォースターPhil RuddAddison RussellO Exorcistaリニアスポンジボブ#LHHATLプテラノドン#ConfissoesdaMadrugada#ペパボ新卒Jordan HendersonJohn MajorJimmy ButlerNorris ColeEric GordonWinnipegFernanda MontenegroFull House#DWTSGıcık Okul#has15ママ名刺#RAWAlbanyスナフキンStevie JMimiOsmanlı ErmenilerininキバーラPedro Eugênio再結成Earth Day 2015Doug BuffoneKylie Jenner ChallengeLoch Ness MonsterJurassic WorldMigosMinnesota WildKylie JennerJarret Stoll4 20Boston MarathoncolumbineAdolf HitlerMiranda Lambertchicago bullsComcastBlackhawksBig Seanerin andrewsJessica BielMore

Most recent 2 results returned for keyword: Skar (Search this on MAP)

Ubi Sunt Ubi Sunt : UBI SUNT PAR LALIGABAS NOMINĀCIJĀM - Latvijas Universitāte     Vakar likām runāt pazīstamiem literātiem. Šodien publicējam mūsu pašu kafijas biezumus un dažas prognozes par lielāko literāro notikumu Latvijā:

" Ilze Sperga ir tāds kā literārais Imants Daksis, kam vienmēr būs savs klausītāju (lasītāju) pulciņš, taču masas nekad nesapratīs. Lai gan nevar noliegt, ka stāstu krājuma „Dzeiveiba” apbalvošana sasauktos ar latgaliskā elementa akcentiem, ko skar arī I. Ābeles romāns, un latgaliešu valodā uzrakstītais un nesamākslotais stāstu krājums uzrunā ar savu patieso atziņu, ka aiz katra dzīves smaguma un melnuma tiek solīts dzīvības gaišais stars un rīts. Tieši vai netieši, bet šis krājums kļūst par pamudinājumu arī citiem lepni un patriotiski rakstīt savā valodā vai dialektā."


http://www.ubisunt.lu.lv/zinas/t/33227/

5 minutes ago - View -
Jade Walker Jade Walker : Swedish vegan         First there was vegan chocolate from coconut oil and now here's the next greatest thing; vegan marshmallows made from chickpea juice! WTF I KNOW! These look amazing though so I am definitely going to have to experiment with these babies. Scroll down for the english recipe.
1 hour ago - View -